RUNMAGEDDON NA LOTNISKU

Zimowy Runmageddon opanuje Lotnisko Warszawa-Babice

Areną imprezy otwierającej sezon 2018 w Runmageddonie, cyklu najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie będzie warszawskie Lotnisko Warszawa-Babice, którym zarządza Centrum Usług Logistycznych. Impreza odbędzie się 13 stycznia, a organizatorzy spodziewają się, że na jej starcie stanie kilka tysięcy uczestników. Będą mieli do dyspozycji dwie formuły – Rekrut na dystansie 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami oraz Intro na trasie krótszej o połowę. Zapisy na warszawską edycję Zimowego Runmageddonu trwają na stronie www.runmageddon.pl

Runmageddon zawita na Lotnisko Warszawa-Babice zarządzane przez Centrum Usług Logistycznych po raz pierwszy w historii. Obiekt znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy, do jego użytkowników należą m.in. Aeroklub Warszawski, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz właściciele prywatnych samolotów. W przeszłości Lotnisko Warszawa-Babice było miejscem wielkich imprez muzycznych. Właśnie tutaj w 1996 roku odbył się jedyny w Polsce koncert Michaela Jacksona, na którym bawiło się ponad 120 tysięcy osób.  Na tym lotnisku występowała również Madonna
i zespół AC/DC.

Inżynierowie Runmageddonu już pracują nad tym, aby trasa premierowej imprezy w sezonie 2018 była atrakcyjna i wymagająca. Mimo płaskiego profilu terenu uczestnicy mogą spodziewać się ciekawych przeszkód i wielu okazji do sprawdzenia swojej siły i charakteru. Ze względu na specyfikę lokalizacji oraz porę roku tym razem trasa nie będzie prowadziła przez mokradła i rowy z wodą. Być może pojawi się przeszkoda Lodowa, ale o tym zdecydują sami uczestnicy w specjalnym głosowaniu. Nowością na zimowych imprezach Runmageddonu będzie strefa relaksu, w której uczestnicy tuż po przekroczeniu mety będą mogli skorzystać z ogrzewalni i ciepłych pryszniców. Otrzymają również rozgrzewające napoje.

„Nowy sezon Runmageddonu wystartuje już za nieco ponad miesiąc w Warszawie. Początek roku to czas postanowień noworocznych i często decyzja o walce o lepszego siebie. Czy można sobie wyobrazić lepszą okazję do wykonania pierwszego kroku w tym kierunku niż udział w Zimowym Runmageddonie? Do wyboru formuły Intro i Rekrut, które świetnie sprawdzają się jako te, od których rozpoczyna się przygodę z biegami ekstremalnymi.   Zdecydowaliśmy się na lokalizację w postaci Lotniska Bemowo ze względu na wygodny dojazd i przestronność terenu. Wiemy, jak zaaranżować w tym miejscu trasę, której pokonanie będzie sporym wyzwaniem. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że temperatura podczas zimowych imprez Runmageddonu jest zazwyczaj dodatkową przeszkodą, która utrudnia walkę na trasie. Dlatego każdy, kto dotrze do mety styczniowej edycji może liczyć na królewskie traktowanie. W komfortowych warunkach uczestnicy szybko dojdą do siebie i będą mogli – nomen omen! – na gorąco dzielić się z wrażeniami ze startu. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do Warszawy na start nowego sezonu” – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Udział w styczniowej odsłonie Runmageddonu to pierwszy krok w drodze po tytuł Zimowego Weterana. Aby zdobyć to wyróżnienie należy ukończyć imprezy w formułach Rekrut, Classic
i Hardcore podczas pierwszych trzech imprez w sezonie 2018, które odbędą się w Warszawie,
w Ełku i w Wierchomli. O tym, że to niełatwe zadanie świadczy fakt, że w 2017 roku tytuł Zimowego Weterana wywalczyło tylko 2000 Osób.

Centrum Usług Logistycznych jako Partner tego wydarzenia dodatkowo oferuje rabaty na noclegi w swoich hotelach w Warszawie:  Hotel***Łazienkowski i Hotel**Karat.

Oferta dotyczy terminu 12-14 stycznia 2018r., w którym uczestnicy biegu dokonując telefonicznej rezerwacji i podając hasło: RUNMAGEDDON otrzymają upust na nocleg.


O Centrum Usług Logistycznych

Centrum Usług Logistycznych specjalizuje się w działalności hotelarskiej, eventowej i cateringowej. W skład firmy wchodzą dwa hotele  w Warszawie, 17 Ośrodków Szkoleniowo–Wypoczynkowych oraz obiekty świadczące usługi hotelarskie, zlokalizowane na terenie całej Polski. Cała oferta stanowi jedną z największych w kraju baz noclegowych, liczącą ponad 2000 miejsc.

Lotnisko Warszawa-Babice jest przeznaczone do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego. Ponadto, na terenie lotniska istnieje możliwość organizacji imprez masowych do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym. Ogromna przestrzeń wykorzystywana jest także na plany zdjęciowe, filmowe i reklamowe. Betonowa nawierzchnia doskonale sprawdza się na szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa i doskonalenia techniki jazdy samochodem.

Atutami  CUL są przede wszystkim lokalizacje obiektów – hotele i ośrodki są położone blisko morza, szlaków górskich oraz w centrach dużych miast. Elastyczna, całoroczna oferta została skierowana zarówno do biznesu, jak i do klienta indywidualnego. Z oferty mogą skorzystać rodziny przyjeżdżające na urlop, a także dzieci np.: podczas ferii zimowych lub wakacji oraz seniorzy, którzy chętnie odpoczywają w obiektach poza sezonem.

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce cyklicznym ekstremalnym biegiem przez przeszkody. Zawody odbywają się w 17 lokalizacjach rocznie.
W 2017 roku we wszystkich startach wzięło udział ponad 55 tysięcy osób a od początku istnienia cyklu do mety wszystkich imprez dotarło już ponad 100 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do pokonania różne odcinki trasy z torami przeszkód - wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą się z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).